ctverecek

Interiérový design (někdy také bytový design) je disciplína, která v sobě spojuje kreativní
a technické profese, jejíž cíl je jediný – výborně vypadající a perfektně fungující interiér bytu, domu či jiné obyvatelné místnosti . Absolutní ohled na přání klienta, respekt jeho požadavků a spolupráce s designérem po celou dobu realizace je naprostou samozřejmostí. Interiérový design by měl být funkční, estetický, oku lahodící a přispívat ke kvalitnějšímu životu obyvatelů bytu, domu nebo komerčních prostor.

Naše služby:


Ceník
a postup při spolupráci s klientem na vypracování návrhu a realizaci interiéru bytových i komerčních prostorů

1. schůzka - nezávazná konzultace | (1 a ½ hodiny - zdarma)
Designér navštíví klienta a prohlédne si místnost, která se bude upravovat. Zjistí, k jakým účelům klient chce tuto místnost využívat, jeho styl, požadavky a finanční rozpočet. (Doporučujeme, aby si klient připravil fotky, výstřižky z časopisů, nebo jiné materiály, které návrhářce pomohou poznat klientovy představy). Návrhářka na schůzku přinese vlastní portfolio fotografií stylů a barev, ze kterých si klient bude moci vybrat. Účelem této schůzky je zjistit, jaké barvy, materiály a styl nábytku se klientovi nejvíce líbí. Čím přesnější představu klient vytvoří v průběhu první schůzky s návrhářkou, tím snadnější bude další spolupráce a volba stylu a barev celé místnosti.

Pokud má klient zájem o další spolupráci, vypracuje designér písemnou cenovou nabídku, kterou klientovi zašle ke schválení společně s kopií obchodních podmínek. Designér před zahájením prací na vypracování návrhu interiéru požaduje uhradit předem zálohu ve výši 50% z celkové částky. Sazba za vypracování návrhu interiéru jedné místnosti se pohybuje v rozmezí od 6 000 do 20 000 Kč+DPH podle charakteru a velikosti místnosti a při zohlednění soukromých a komerčních prostor
(v této ceně je zahrnuta 2. a 3. schůzka s designérem, výběr zařizovacích předmětů, podlahových krytin, návrhy výmalby, štuků, textilií, nábytku a dekorací, návrh atypického zařízení, dodání rozpočtů, kontaktů na dodavatele a vzorník požadovaných materiálů dle bodu 3.schůzka ).

2. schůzka – zaměření místnosti | (1 a ½ hodiny)
Po zaplacení zálohy přijde designér do interiéru klienta, zaměří místnost a načrtne její skicu. Zaznamená si rozmístění oken, dveří, radiátorů, elektrických zásuvek a vodoinstalací.

3. schůzka – koncept návrhu | (1 a ½ hodiny)
Na tuto schůzku návrhářka přinese vypracovaný koncept návrhu, který je rozdělený na dvě části.

Cílem této schůzky je rozhodnout  o všech jednotlivých komponentech, které budou ve vašem interiéru použity. Poté, co klient písemně schválí všechny vybrané položky, návrhářka sestaví finální vzorkovnici.

4. schůzka
Po zaplacení zbývajících 50% z celkové ceny za vypracování návrhu interiéru návrhářka na 4. schůzku s klientem přinese a předá mu:


Realizace návrhu interiéru bytového prostoru


Pokud se klient rozhodne, může také zadat celý projekt k realizaci designérovia společnosti Ad Hoc Design, s.r.o. Ta potom vypracuje pro klienta  podrobný plán realizace, který obsahuje časový harmonogram, přesný rozpočet za provedené práce a zakoupení vybavení (nábytku a doplňků) včetně provize za řízení celého projektu. Pokud klient s tímto časovým harmonogramem a cenovým rozpočtem souhlasí, sepíše se společností Ad Hoc Design s.r.o. smlouvu o dílo a společnost začne pracovat na realizaci projektu.
Společnost Ad Hoc Design s.r.o. spolupracuje s osvědčeným týmem kvalifikovaných a spolehlivých řemeslníků. Součástí naší smluvní povinnosti je dohlédnout na to, aby jednotlivé práce byly provedeny v předem dohodnutém časovém harmonogramu a ve stanoveném rozpočtu.
Provize za zakoupené zboží ve výši 15% ceny zboží.

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 777030403 nebo nám pošlete email na gabriela@ad-hoc.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese Ampérova 426,
Praha 10-Petrovice.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Až jednou otevřeme všechny třinácté komnaty, uklidíme je a přetvoříme
k obrazu svému, bude svět bohatší
o mnoho nádherných paláců.
zobrazit pro tisk
© Fero&Gabriela, pro Ad-Hoc design vyrobeno v roce 2010, všechna práva vyhrazena
bmezerabmezerab
mezera
bmezerabmezerab
mezera
bmezerabmezerab